Bio-organicx را در شبکه‌های اجتماعی همراهی کنید
سمی به اسم روغن سرخ کردنی!

آیا می‌دونید روغن سرخ کردنی چه ضربه‌ای به سلامت شما میزنه؟ و چرا؟ 

۱-حرارت بالا در هنگام تولید مواد آن را از مفید به سمی تبدیل می‌کنه. در نتیجه این مواد باعث بیماری‌های قلبی و خیلی امراض دیگه میشند.

۲-تصفیه روغن: برای حذف ناخالصی‌ها و رنگ بهتر بهش مواد شیمیایی و سفید کننده اضافه می‌کنن و در دمای بالا حرارت میدن. این عمل مواد مغذی و طبیعی روغن را از بین می‌بره و ارزش غذایی آن کمتر هم میشه.

۳-بو زدایی: برای بوی ‌بهتر به این روغن سوخته، مواد طعم دهنده و معطر اضافه میشه. این عمل ترکیبات مفیدی مانند فیتوکمیکال‌ها و آنتی اکسیدان‌های طبیعی را حذف می‌کنه.

۴-حرارت بیش از حد: برخی از روغن‌های سرخ کردنی تحت فراوری بیش از حد قرار می‌گیرن که منجر به از بین رفتن چربی‌های سالم و سایر اجزای مفید آن میشه. این روغن‌ها اسیدهای چرب مضر زیادی دارن.

۵-استفاده از دانه‌های اصلاح شده ژنتیکی: بسیاری از روغن‌های پخت و پز معمولی از محصولات دستکاری شده ژنتیکی (GM) مانند سویا یا ذرت به دست میان. این مواد برای سلامت بسیار خطرناک هستند و اثرات بلند مدت مصرف این غذاها هنوز شناخته نشده و ‌در دست تحقیقه.

منبع:

لینک 

معرفی متخصص

دکتر کن بری

Dr. Ken Berry​

Board Certified Family Physician
دکتر کن بری پزشک خانواده است و تجربه فراوانی در زمنیه درمان بیماری‌های خطرناک بدون استفاده از دارو دارد. همچنین تولید کننده محتوا در زمینه سلامت و نویسنده کتاب در این حوزه می‌باشد.
سمی به نام روغن سرخ کردنی

اپیزود ۱

نوشته قبلی

7 روش طبیعی برای افزایش تستاسترون

نوشته بعدی

چرا نباید مکمل کلسیم بخوریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Bio-organicx​

[mailpoet_form id="2"]
سبد خرید
ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید