Bio-organicx را در شبکه‌های اجتماعی همراهی کنید

نمونه اطلاعات علمی خصوصی سازی شده برای بعضی بیماران ما در تهران

روش کار ما همانطور که اشاره شد سالم­سازی کل بدن هست – ما ادعا داریم که گستره‌ای بیش از ۷۰ بیماری اکثرا کشنده را درمان می‌کنیم.

بدون نیاز به قرص و بدون نیاز به جراحی؟

فقط با سالم سازی کل بدن – که بدن خودش بهترین درمان کننده است.

چون فاز سوم علم پزشکی بر این باوره:

فقط با همکاری مغز شما می‌تونیم روش زندگی شما را عوض‌ کنیم تا سلامت – برای همیشه برگرده.

اما چطوری بدن را سالم کنیم؟ با 6 فاکتور که گفتیم شامل:

1. آگاه­سازی 2. خواب بهتر  3. ورزش و تحرک 4. تغذیه و فست 5. حذف مواد شیمیایی 6. تقویت ماکروبایوم

دریافت­‌های اخیر علم پزشکی نشان داده بدن انسان مجهز به پیشرفته­‌ترین هوشمندترین و موثرترین ابزار درمان خودش هست. پس راهکار درمان بیماریهای قرن اخیر این هست که بدن را سالم کنیم آن را تقویت کنیم و به بدن اجازه بدیم تا درمان انواع بیماری‌ها را به بهترین شکل انجام بده.

* برای این منظور اطلاعات معتبر و به روز علمی در وبسایت در بخش “مطالب علمی” قرار داده شده

* برای بعضی مشکلات کم یاب و به­ خصوص چون ریسرچ دائما پیشرفت می‌کنه ما افتخار می­‌کنیم که همیشه بعد از بررسی آخرین اطلاعات علمی تجویز می­‌کنیم  و این اطلاعات را برای پیشبرد درمان شما و جذب مغز شما با بیان ساده­‌تر در اختیارتان قرار می‌دیم

* برخی از اطلاعات خصوصی­‌سازی شده برای مشکلات خاص بیماران در این بخش آورده شده

مشکل شما: خار پاشنه

خارپاشنه مشکلیه که به خاطر فشار نامناسب روی پا – استفاده از کفش نامناسب -  اضافه وزن و چاقی – دویدن یا راه رفتن روی سطوح سخت – دیابت - صافی کف پا به وجود میاد. آیا با اصلاح این موارد خارپاشنه از بین می‌ره؟

مشکل شما: فیبروم پلی کیستیک (Fibrosis Polysistic)

سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) یک اختلال هورمونی شایع در میان زنان در سنین باروریه – بین 5 تا 10 درصد زنان به این عارضه مبتلا هستن و این عدد خیلی بزرگیه.

در زمان فست باید مایعات زیاد بنوشیم

چیکار کنم که همش آب نخورم – دیگه نمیتونم آب بخورم. در زمان فست فقط می‌تونیم نوشیدنی‌هایی مثل آب – چای – قهوه بدون شیر و شکر بنوشیم. یعنی فقط نوشیدنی‌هایی که قند نداره و فرایند هضم کردن در معده نداره. چرا؟ که سلول‌ها درگیر فرایند گوارش نشن – و به ترمیم و جوانسازی خودشون بپردازن.

از کجا بدونیم فستینگ بدن و قلب مارو سالمتر میکنه؟

هر 3 ماه تست خون و ادرار بدیم و نتیجه را ارزیابی کنیم پارامترهای اصلی سلامت بدن را می‌شناسید؟ آیا می‌دونید کدام پارامتر نشان دهنده کدام بیماریه ؟ مثال : تست موثر که این امراض را نشون بده – چیه؟ دیابت – سکته – سرطان – امراض مغزی – و امراضی که در اثر ضعف سیستم دفاعی بوجود میاند مثل بیماری‌های خودایمنی. روشنه که برای بررسی وضعیت سلامت بدن به تست آزمایشگاهی نیاز داریم.

مشکل: آیا روی پوست شما لک و پیس به وجود آمده؟

نام بیماری شما Vitiligo ست. نوعی بیماری خودایمنی که بر اثر اون لکه‌های روشن و تیره روی پوست ظاهر می‌شه –می‌تونه ناشی از عوامل مختلفی از جمله اختلال در سیستم دفاعی – استرس – قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید – یا سایر اشعه‌های UV – تغییرات هورمونی – بیماری‌های پوستی مانند اگزما یا پسوریازیس – یا حتی عوامل ژنتیکی باشد.

مشکل شما: فشار خون بالا

آیا شما در سن 20 سالگی فشار خون داشتین؟ اگر پاسخ شما خیر هست – پس این مشکل به مرور زمان برای شما به وجود آمده – راه حل پزشکی توصیه شده فعلی به شما چیه؟ تجویز قرص فشار خون ؟

مشکل شما: سردردهای میگرنی

سردردهای میگرنی سردردهای شدیدی هستن که با درد ضربانی، معمولاً در یک طرف سر یا جلوی سر رخ میده. این نوع سردرد درمان قطعی نداره – اما تحقیقات نشان داده با تغییر سبک زندگی و خوراک میشه از شدت این دردها و یا دفعات بروز آن جلوگیری کرد.

Bio-organicx​

[mailpoet_form id="2"]
سبد خرید
ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید