Bio-organicx را در شبکه‌های اجتماعی همراهی کنید
بدن سالم - پوست صاف و شاداب - موی درخشنده
نمونه اطلاعات علمی خصوصی سازی شده برای بعضی بیماران ما در تهران
صفحه اصلیبخش سرویس سالم‌سازی بدننمونه اطلاعات علمی خصوصی سازی شده برای بعضی بیماران ما در تهران

نمونه اطلاعات علمی خصوصی سازی شده برای بعضی بیماران ما در تهران

حاصل درمان خصوصی سازی شده چیه؟

کمک به بدن که خودش – خودش را از همه امراض غیر واگیردار درمان کنه

در مقابل امراض واگیردار هم‌ بیشتر استقامت کنه

این درمان برای هر بدن خصوصی سازی شده – پس برای طول عمر آن بدن قابل ادامه است

نه برای ۳ ماه یا ۶ ماه – تا آخر عمر و به راحتی قابل ادامه است

توجه: نیاز است این درمان در شروع ماهیانه و بعد هر سه ماه یکبار – چک و به روز بشه

مشکل شما: خار پاشنه

خارپاشنه مشکلیه که به خاطر فشار نامناسب روی پا – استفاده از کفش نامناسب -  اضافه وزن و چاقی – دویدن یا راه رفتن روی سطوح سخت – دیابت - صافی کف پا به وجود میاد. آیا با اصلاح این موارد خارپاشنه از بین می‌ره؟

مشکل شما: فیبروم پلی کیستیک (Fibrosis Polysistic)

سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) یک اختلال هورمونی شایع در میان زنان در سنین باروریه – بین 5 تا 10 درصد زنان به این عارضه مبتلا هستن و این عدد خیلی بزرگیه.

در زمان فست باید مایعات زیاد بنوشیم

چیکار کنم که همش آب نخورم – دیگه نمیتونم آب بخورم. در زمان فست فقط می‌تونیم نوشیدنی‌هایی مثل آب – چای – قهوه بدون شیر و شکر بنوشیم. یعنی فقط نوشیدنی‌هایی که قند نداره و فرایند هضم کردن در معده نداره. چرا؟ که سلول‌ها درگیر فرایند گوارش نشن – و به ترمیم و جوانسازی خودشون بپردازن.

از کجا بدونیم فستینگ بدن و قلب مارو سالمتر میکنه؟

هر 3 ماه تست خون و ادرار بدیم و نتیجه را ارزیابی کنیم پارامترهای اصلی سلامت بدن را می‌شناسید؟ آیا می‌دونید کدام پارامتر نشان دهنده کدام بیماریه ؟ مثال : تست موثر که این امراض را نشون بده – چیه؟ دیابت – سکته – سرطان – امراض مغزی – و امراضی که در اثر ضعف سیستم دفاعی بوجود میاند مثل بیماری‌های خودایمنی. روشنه که برای بررسی وضعیت سلامت بدن به تست آزمایشگاهی نیاز داریم.

مشکل: آیا روی پوست شما لک و پیس به وجود آمده؟

نام بیماری شما Vitiligo ست. نوعی بیماری خودایمنی که بر اثر اون لکه‌های روشن و تیره روی پوست ظاهر می‌شه –می‌تونه ناشی از عوامل مختلفی از جمله اختلال در سیستم دفاعی – استرس – قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید – یا سایر اشعه‌های UV – تغییرات هورمونی – بیماری‌های پوستی مانند اگزما یا پسوریازیس – یا حتی عوامل ژنتیکی باشد.

مشکل شما: فشار خون بالا

آیا شما در سن 20 سالگی فشار خون داشتین؟ اگر پاسخ شما خیر هست – پس این مشکل به مرور زمان برای شما به وجود آمده – راه حل پزشکی توصیه شده فعلی به شما چیه؟ تجویز قرص فشار خون ؟

مشکل شما: سردردهای میگرنی

سردردهای میگرنی سردردهای شدیدی هستن که با درد ضربانی، معمولاً در یک طرف سر یا جلوی سر رخ میده. این نوع سردرد درمان قطعی نداره – اما تحقیقات نشان داده با تغییر سبک زندگی و خوراک میشه از شدت این دردها و یا دفعات بروز آن جلوگیری کرد.

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید